English info Wat wil je worden? Aanmelden

Nieuws

 • Woensdag 11 maart 2015
  Extra open avond Ben je er nog niet uit wat voor studie je volgend schooljaar wil gaan doen? Of wil je je alvast oriënteren? Kom dan naar onze extra open avond. Op donderdag 16 april zetten we van 18.30 - 20.30 …
  Lees verder
 • Donderdag 26 maart 2015
  Financieel spreekuur voor Vitalis studenten Studenten van Avans Hogeschool in Breda gaan in samenwerking met de Kredietbank West-Brabant studenten van het Vitalis college helpen met financiële problemen. De …
  Lees verder
 • Woensdag 11 maart 2015
  Studenten van Avans Hogeschool gaan in samenwerking met de Kredietbank West-Brabant studenten van  het Vitalis college  helpen om …
  Lees verder
 • Vrijdag 6 maart 2015
  Nicole Kawalkowski, studente bij de opleiding Brugjaar Politie maakt reclame voor haar opleiding bij het Vitalis college in de Poolse krant van Roosendaal. De studente werd door een medewerker van de Poolse krant …
  Lees verder
 • Donderdag 5 maart 2015
  Heb je geen diploma en ben je niet toelaatbaar tot een mbo-opleiding op minimaal niveau 2 op het Cingel college of Vitalis college, dan is de Entreeopleiding van het Vitalis college mogelijk iets voor jou. Tijdens de …
  Lees verder
 • Woensdag 4 maart 2015
  Anish Mahabiersing Nederlands Kampioen Kempo  Anish Mahabiersing volgt de opleiding Brugjaar Koninklijke Marechaussee en  is afgelopen weekend Kempokampioen geworden bij de jeugd in gewichtsklasse …
  Lees verder
 • Dinsdag 3 maart 2015
  In februari en maart 2015 bezoeken vmbo-leerlingen verschillende opleidingen in het kader van Een Opleiding Goed Bekeken met als doel meer te weten te komen van onze school en onze opleidingen.   …
  Lees verder
 • Maandag 2 maart 2015
  Hair & Make-up Award 2015 Op 23 maart  vindt de jaarlijkse Vitalis Hair & Make-up Award plaats op de locatie Terheijdenseweg 414. De studenten van de opleidingen Kappen en Schoonheidsverzorging gaan de …
  Lees verder
 • Donderdag 26 februari 2015
  De opleiding Brugjaar Koninklijke Marchaussee / Beveiliger zit vol. Aanmelden voor deze opleiding is niet meer mogelijk.
  Lees verder
 • Dinsdag 20 januari 2015
  Waarom nieuwbouw? Hoewel het oude hoofdgebouw aan de Terheijdenseweg 414 een knusse uitstraling heeft, kent het ook de praktische gebreken van een gedateerd pand. De nieuwbouw (op de locatie van het voormalige Van …
  Lees verder
 • Vrijdag 14 november 2014
  Ben jij geïnteresseerd in de opleiding Sociaal cultureel werk? In februari 2015 is er een extra startmoment. Voor meer informatie kan je contact opnemen met Stip (Studie informatie punt). Stip is brereikbaar op …
  Lees verder
 • Dinsdag 28 oktober 2014
  Zaterdag 27 september was het dan zover! De samenwerkende West-Brabantse partners als één team door de modder. Voor het goede doel van Stichting Opkikker (hyperlink: www.opkikker.nl) hebben bijna 70 …
  Lees verder
 • Woensdag 15 oktober 2014
  Op 6 oktober 2014 vond er op basisschool Olympia een circusvoorstelling plaats. Studenten van onze opleiding Onderwijsassistent staken een helpende hand toe. Het was een Brede-school viering, waar alle kinderen van de …
  Lees verder
 • Woensdag 15 oktober 2014
  De 3e jaars studenten van de opleiding Onderwijsassistent bereiden tijdens de workshop “Kwaliteit en motieven” een bijeenkomst voor hun 1e jaars medestudenten voor, “Stagerage”. Tijdens …
  Lees verder
 • Dinsdag 7 oktober 2014
  Begin van het schooljaar zijn de studenten van de opleidingen Brugjaar Koninklijke Marechaussee en HTV (Handhaver Toezicht en Veiligheid) vanaf Roosendaal gelopen naar Stayokay Bergen op Zoom gelopen.De voettocht was …
  Lees verder
 • Maandag 6 oktober 2014
  Steeds meer mensen zorgen voor een partner, familie of bekenden die nog thuis wonen. Speciaal voor die mensen organiseren Steunpunt informele zorg Breda (StiB) en het Vitalis college vanaf 30 oktober 2014 de cursus …
  Lees verder
 • Donderdag 3 juli 2014
  GGz Breburg, het Vitalis college, ROC Tilburg en GGZ Westelijk Noord-Brabant werken intensief samen in de opleiding voor verpleegkundigen voor studenten die in de GGZ-branche willen werken. De eerste drie …
  Lees verder
 • Woensdag 11 juni 2014
  Net zoals andere mbo-opleidingen, worden de modeopleidingen naar drie jaar teruggebracht. Dit heeft als resultaat dat de opleidingen intensiveren en dat biedt nieuwe kansen voor het onderwijs. De mode opleidingen …
  Lees verder
 • Woensdag 11 juni 2014
  Via de media heb je wellicht al gehoord dat de toelatingseisen voor de PABO zijn aangepast als het gaat om de vakken geschiedenis, aardrijkskunde, natuur en techniek. Om hier als opleiding op in te spelen, is er op …
  Lees verder
 • Vrijdag 6 juni 2014
  Donderdag 5 juni, Project V Day! 2e jaars studenten Sociaal-cultureel werker hebben na een intensieve voorbereiding basisschoolkinderen van groepen 8 van 6 verschillende basisscholen in Zundert, Zevenbergen, Oosterhout …
  Lees verder
 • Vrijdag 23 mei 2014
  De BIG-cursussen in hun huidige vorm lopen ten einde. Omdat de landelijke eisen op dit moment worden bijgesteld bieden wij bij voldoende interesse nog één cursus aan. De afgelopen 2 jaar hebben wij …
  Lees verder
 • Dinsdag 20 mei 2014
  Oud-studenten van de Vitalis mode-opleidingen opgelet! Op vrijdag 20 juni 2014 organiseert het Mode-team een gezellige en informele bijeenkomst in café Boerke Verschuren in Breda (Ginneken). Heb jij een …
  Lees verder
 • Dinsdag 13 mei 2014
  De studenten van de mbo opleidingen kappen en schoonheidsverzorging gaan samen de strijd met elkaar aan tijdens de Vitalis Hair, Make-up en Fashion Award. De opdracht is het uitvoeren van een metamorfose op een levend …
  Lees verder
 • Dinsdag 13 mei 2014
  De studenten van de mbo opleidingen Veiligheid en Vakmanschap hebben op 23 april 2014 deelgenomen aan het 200-jarig bestaan van de Koninklijke Landmacht. De Landmacht die dit jaar 200 jaar bestaat vierde haar lustrum …
  Lees verder
 • Vrijdag 25 april 2014
  Studente aan de opleiding Medewerker design van de Mode-afdeling van het Vitalis college is op donderdag 24 april uitgeroepen tot Vitalis Topper 2014. Ieder jaar organiseren de mbo-colleges van ROC West-Brabant een …
  Lees verder
 • Donderdag 17 april 2014
  Op woensdag 23 april 2014 viert de Landmacht haar 200-jarig bestaan. Dit jaar geen open dag op een kazerne, maar zoveel mogelijk militairen de samenleving in. Zij gaan het Nederlandse publiek op 200 locaties vertellen, …
  Lees verder
 • Donderdag 27 maart 2014
  Tijdens een workshop demonstreert Barber Ronny diverse scheertechnieken aan de studenten van de opleidingen kappen. Na de uitleg mogen de studenten zelf de verschillende technieken ten uitvoer brengen. Bij gebrek aan …
  Lees verder
 • Woensdag 19 maart 2014
  Maandag 17 maart 2014 bracht wethouder Saskia Boelema,  samen met 2 medewerkers van het Regionaal bureau leerplicht West-Brabant, een bezoek aan de opleiding Onderwijsassistent van het Vitalis college. De …
  Lees verder
 • Dinsdag 18 maart 2014
  Het vakantierooster voor het volgende schooljaar (2014-2015) is inmiddels vastgesteld. Benieuwd naar de vastgestelde data, bekijk dan hier het rooster.
  Lees verder
 • Maandag 17 maart 2014
  De derderjaars Mode-studenten Sasha van Gastel en Krittika de Grauw (uitstroom Productiecoördinator) gaan tot na de zomervakantie stage lopen in Bangkok. Zij gaan werken bij Deepwear Fashion en hun …
  Lees verder
 • Woensdag 26 februari 2014
  Kinderopvang organisatie Kober groep en het Vitalis college zijn met een intensief samenwerkingsverband gestart. Dit heeft geresulteerd in een Kober PW3-opleiding. Studenten die de Kober PW3-opleiding volgen, …
  Lees verder
 • Dinsdag 4 februari 2014
  Schooljaar 2013-2014 vond de eerste Voorleeswedstrijd voor studenten Onderwijsassistent (OA) in het mbo plaats. Voor leerlingen in het basisonderwijs en voor pabostudenten bestaat de Voorleeswedstrijd al langer. De …
  Lees verder
 • Dinsdag 4 februari 2014
  Op 17 januari hebben studenten van de opleiding Brugjaar Politie op basisschool de Griffioen in Prinsenbeek een fietsverlichtingscontrole uitgevoerd. In totaal werden zo'n 101 fietsen aan een keuring onderworpen. Kijk …
  Lees verder
 • Donderdag 23 januari 2014
  Nieuw onderwijsproject ter bevordering van wereldburgerschap Op 28 en 29 januari organiseert jongerenorganisatie Cross Your Borders op Vitalis College in Breda haar nieuwste onderwijsproject Breaking News, een …
  Lees verder
 • Dinsdag 10 december 2013
  Ieder jaar maakt Vitalis college een jaarplan. In het jaarplan staan de acties en focuspunten voor het betreffende kalenderjaar. In 2014 zetten we onze eigen studenten, ouders, werkveld, bedrijven, toeleverende- en …
  Lees verder
 • Vrijdag 29 november 2013
  Op woensdag 18 december gaan de studenten van de opleiding Onderwijsassistent strijden om de titel van "Voorleeskampioen Vitalis college 2013". De voorrondes voor deze wedstrijd zijn inmiddels in volle gang. Op de …
  Lees verder
 • Maandag 25 november 2013
  Jaarlijks vindt tijdens de Global Entrepreneurshipweek het Ondernemerschapsdebat plaats tussen leerlingen van het MBO, HBO en WO. Anitta, Marjolein en Huub gingen het debat aan met leerlingen van Summa College, De …
  Lees verder
 • Woensdag 20 november 2013
  Welkom op de nieuwe website van het Vitalis college. Op onze site vind u / vind jij allerlei informatie over onze school en onze opleidingen. De website is opgebouwd vanuit onze doelgroepen. Iedere doelgroep heeft …
  Lees verder
 • Woensdag 20 november 2013
  Regelmatig is defensie in het nieuws als het gaat over allerlei bezuinigingsmaatregelen. Onze studenten, maar ook hun ouders en verzorgers geven regelmatig aan dat deze bezuinigingen tot veel onrust leiden. Defensie …
  Lees verder